Seminerler Hakkındaki Görüşler


- Birçok öğretmen arkadaşım seminer için teşekkür etti.
Aziz Ersoy, Mersin İl Milli Eğitim Müdürü

- 28 yıllık meslek hayatımda izlediğim en iyi seminer.
Baki Apaydın, Okul Müdürü

- Dersanemizin düzenlediği seminerinize ailece katıldık. Oğlum kitabınızdan alıntılar yazıp odasının duvarlarına astı. Bizim aylardır yapamadığımızı 2 saatte yaptınız. Oğlum ilk kez sınava  bu kadar odaklanarak çalışmaya başladı. Seminerinizi her ÖSS öğrencisi mutlaka izlemeli.
Serpil Kayhan, Ev Hanımı

- Tüm öğretmen arkadaşlarımın böyle sıradışı bir seminer almasında büyük fayda var.
Süleyman Şişman, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü

- Çalışma arkadaşlarımın gönüllerini fethettiniz. Bu semineri ilimizdeki tüm öğretmenlerimizin almasının ne kadar doğru bir karar olduğunu gördük.
Atilla Gülsar, Adana İl Milli Eğitim Müdürü


- Gerçekten keyif alarak izlediğim bir seminerdi. Açıkçası arkadaşlarım buraya gelirken sızlana sızlana geldi. Ama seminer sonrasında bu tür seminerleri daha sık düzenlenmesi gerektiğini söylediler.
Mehmet Akar, İzmit Devlet Hasanesi, Başhekim

- Düşüncelerim seminere başladığında beynimi müthiş yoruyordu. Ama şimde mutlu, huzurlu, cesaretli, sevecen ve tekrarında aynı şeyleri dinleyeceğimi bildiğim halde gelme istediğimi ve bu anlattıklarınızı beynime daha derin kalıcı yazmak istediğimi hissediyorum ve bunu oğlumu okuldan alarak eşimle birlikte yapmak istiyorum.
Füsün Çopur, Öğretmen

- Yeni bakış açıları kazandıran bir seminerdi. Seminerin arkadaşlarımın üzerindeki etkisi, seminer sonrasında somut olarak gözlenebiliyordu.
Turhan Bozöyük, Mersin Toros Devlet Hastanesi, Başhekim


<< Geri Devamı >>

Cd Seti Sadece 23,5 YTL Tıklayın

Toplam Ziyaretçi
Free Hit Counter
Free Hit Counter

Anasayfanız Yapın

Sık Kullanılanlara Ekleyin

e-mail Gönder

Anasayfa Yap Sık
Kullanılanlara
Ekle
E-mail Gönder
Sitemizi Tavsiye Edin
cengiz ersahin Cengiz Erşahin kitabı kafesin içerisindeki hayat sms mesajları google de yazar kişisel gelişim uzmanı milli eğitim müdürlükleri tc kimlik no aöf hikayeleri araştırması ödev siteleri sitesi dergisi gazetesi galerisi resimleri fotoları klip   stres mücadele ruhu kendine güven başarı ve motivasyon semineri seminerleri da öss kimdir sınavı net com msn chat siteleri üniversitesi üniversiteleri ankara istanbul bedava ücretsiz free beleş mp3 indir yükle paylaş erotik sex seks
cengiz ersahin Cengiz Erşahin kitabı kafesin içerisindeki hayat sms mesajları google de yazar kişisel gelişim uzmanı milli eğitim müdürlükleri tc kimlik no aöf hikayeleri araştırması ödev siteleri sitesi dergisi gazetesi galerisi resimleri fotoları klip Web Tasarımı - Grafik - Bilgisayar Hizmetleri 05468691642 cengiz erşahin Cengiz Erşahin Cengiz Ersahin cengiz ersahin web sitesi stres mücadele ruhu kendine güven başarı ve motivasyon semineri seminerleri da öss kimdir sınavı net com msn chat siteleri üniversitesi üniversiteleri ankara istanbul bedava ücretsiz free beleş mp3 indir yükle paylaş erotik sex seks Cengiz, Erşahin, Ersahin