Eserleri - Kitapları


resmi Büyütmek İçin Tıklayın
Başarıya Götüren Sözler
Yazar : Cengiz Erşahin
Yayınevi : Tutku Yayınevi
Basım Yılı : 24. Baskı Mart 2007
Sayfa Sayısı : 160
Fiyatı : 5 YTL
 
 

     * Mal kaybeden bir şey kaybetmemiştir. Onurunu kaybeden çok şey kaybetmiştir. Cesaretini kaybeden her şeyini kaybetmiştir. (Goethe)
     * Geçmişinizi bilmek istiyorsanız, bugünkü şartlarınıza bakın. Eğer geleceğinizi bilmek istiyorsanız, bugünkü yaptıklarınıza bakın. (Çin Atasözü)
     * Başarısız olan insanlar iki gruba ayrılır; düşünüp hiçbir zaman yapmayanlar ve yapıp hiçbir zaman düşünmeyenler. (John Charles)
     * Yenilgiye uğrayınca umutsuzluğa kapılma, her başarısızlıkta bir zafer duygusu yatar. (Germain Martin)

Diğer Kitaplar
Kafesin İçerisindeki Hayat Çoşkuyla Yaşamak Tutkuyla Yaşamak
     
İnsan İlişkilerine Yön Veren Sözler Murluluğa Gtüren Sözler kadın erkek ve aşka dair sözler


Cd Seti Sadece 23,5 YTL Tıklayın

Toplam Ziyaretçi
Free Hit Counter
Free Hit Counter

Anasayfanız Yapın

Sık Kullanılanlara Ekleyin

e-mail Gönder

Anasayfa Yap Sık
Kullanılanlara
Ekle
E-mail Gönder
Sitemizi Tavsiye Edin
cengiz ersahin Cengiz Erşahin kitabı kafesin içerisindeki hayat sms mesajları google de yazar kişisel gelişim uzmanı milli eğitim müdürlükleri tc kimlik no aöf hikayeleri araştırması ödev siteleri sitesi dergisi gazetesi galerisi resimleri fotoları klip   stres mücadele ruhu kendine güven başarı ve motivasyon semineri seminerleri da öss kimdir sınavı net com msn chat siteleri üniversitesi üniversiteleri ankara istanbul bedava ücretsiz free beleş mp3 indir yükle paylaş erotik sex seks
cengiz ersahin Cengiz Erşahin kitabı kafesin içerisindeki hayat sms mesajları google de yazar kişisel gelişim uzmanı milli eğitim müdürlükleri tc kimlik no aöf hikayeleri araştırması ödev siteleri sitesi dergisi gazetesi galerisi resimleri fotoları klip Web Tasarımı - Grafik - Bilgisayar Hizmetleri 05468691642 cengiz erşahin Cengiz Erşahin Cengiz Ersahin cengiz ersahin web sitesi stres mücadele ruhu kendine güven başarı ve motivasyon semineri seminerleri da öss kimdir sınavı net com msn chat siteleri üniversitesi üniversiteleri ankara istanbul bedava ücretsiz free beleş mp3 indir yükle paylaş erotik sex seks Cengiz, Erşahin, Ersahin